تبلیغات
سامانه اطلاع رسانی استخدام شهرداریها - ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری رشت احتمالا 25 آذر شروع شود
سامانه اطلاع رسانی استخدام شهرداریها
سامانه اطلاع رسانی اخبار مربوط به آزمون استخدام شهرداریهای سراسر کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، غلامرضا هاتفی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای این شهر با اشاره برگزاری آزمون استخدامی شهرداری رشت، اظهار داشت: مجوز برگزاری این آزمون از طرف سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به شهرداری رشت ارسال شده که در مرحله تنظیم آگهی استخدام است.
وی افزود: برگزاری آزمون دارای مشکلاتی است که باید برطرف شود و در این صورت شرایط و دیگر موارد آگهی استخدام در سال جاری اعلام می‌شود و آزمون توسط سازمان سنجش کشور انجام می‌گیرد و در غیر این صورت به سال آینده موکول می‌شود.
این مسئول درباره مشکل تبدیل وضعیت 14 نفر از نیروهای قراردادی شهرداری رشت، اذعان داشت: برای 14 نفر از نیروهای قراردادی شهرداری که دارای سوابق تا قبل از سال 81 هستند مقرر شده که به استناد رای هیئت عمومی دیوان درخواست تبدیل وضعیت آنها انجام شود.
وی درباره وضعیت نیروهای شرکتی بیان داشت: با توجه به پاسخ منفی استانداری و وزارت کشور و بررسی مرکز پژوهش و استنادات لازم، پیشنهاد دیگر در موضوع با تصویب شهرداری قم به شهرداری رشت ابلاغ شد تا به استناد سازمان تفضیلی شهرداری کسانی‌که شرایط لازم را دارند نسبت به تبدیل آنها از شرکتی به قراردادی اقدام شود که این امر نیاز به همدلی و تصویب شورا دارد.
 
*شاغلان شهرداری رشت در آزمون دارای امتیاز هستند
 هاتفی درباره وضعیت نیروهای شاغل در شهرداری رشت برای شرکت در آزمون گفت: برای شاغلان شهرداری در آزمون امتیازاتی منظور شده است.
عضو دیگر شورای شهر رشت نیز در این جلسه، دغدغه شورا و شهرداری را تبدیل وضعیت کارگران شرکتی در شهرداری بیان کرد و اظهار داشت: تمام شرکتی‌ها در شهرداری‌های کل کشور تبدیل وضعیت شده‌اند و تنها جایی که باقی مانده شهرداری رشت است که باید پیگیری شود.
محمد محمودیان با اشاره به اینکه باید برای کارمندان شهرداری تسهیلاتی در نظر گرفته شود، ادامه داد: یک میلیارد تومان برای ایجاد مهمان‌سرا یا هتل در شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز به عنوان تسهیلات برای پرسنل شهرداری در نظر گرفته شده که این طرح ابتر باقی ماند.
وی افزود: حداقل باید در دو یا سه شهر مکانی را اجاره کنیم تا پرسنل از این تسهیلات استفاده کنند و با گذشت بالغ بر 100 سال از عمر شهرداری نداشتن تسهیلات برای پرسنل خوشایند نیست.
محمود مباحی رئیس شورای شهر رشت نیز در این جلسه بیان داشت: در هفته گذشته یکی از اعضای شورای شهر رشت بیان کرد که از بودجه 117 میلیارد تومانی سال 89 شهرداری رشت بالغ بر 50 میلیارد تومان این مبلغ از جرایم به دست آمده کمیسیون ماه 100 بوده است که باید اعلام کنم پس از بررسی که در ردیف بودجه سال 89 انجام شد این رقم 25 میلیارد و 800 میلیون است که از اعضا می‌خواهم در ارائه آمار و ارقام دقت کنند.برچسب ها: استخدام شهرداری رشت،
ارسال توسط آزمون شهرداری شهرداری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
امکانات جانبی

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

خرید vpn

قالب وبلاگ