تبلیغات
سامانه اطلاع رسانی استخدام شهرداریها - ثبت نام آزمون استخدامی شهر داریها 25 آذر شروع میشود
سامانه اطلاع رسانی استخدام شهرداریها
سامانه اطلاع رسانی اخبار مربوط به آزمون استخدام شهرداریهای سراسر کشور

معاون امور عمرانی استانداری خراسان رضوی از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان در 25 آذرماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، سعید حسین پور در چهارمین جلسه كمیته اجرایی این آزمون گفت: یك هزار و 342 نفر از سراسر استان در این آزمون برای فعالیت در شهرداری های خراسان رضوی پذیرفته می شوند.
معاون امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با بیان اینكه قرار است ثبت نام در این آزمون از تاریخ 25 آبان ماه آغاز شود، اظهار داشت: علاقمندان می توانند از این تاریخ به مدت هفت روز با مراجعه به سایت های www.imo.org.ir و www.sanjesh.org با توجه به رشته ها و شرایط اعلام شده نسبت به ثبت نام خود در آزمون استخدامی شهرداری های خراسان رضوی اقدام كنند.

به نظر میرسد روز 25 آذر آغازین روز ثبت نام دوره دوم آزمون استخدامی شهرداریها در کشور باشد بیش از این در 22 مهر آزمون استخدامی شهر داریها در چهار استان برگزار گردید  با توجه به تجربه دوره گذشته احتمالا  آزمون نیز در  تاریخهای مابین 15 تا 20 دیماه  برگزا گردد.

منابع آزمون استخدامی شهرداریها نیز علاوه بر منابع  اختصاصی که با توجه به رشته ها متغیر خواهد بود  دو کتاب قانون و مقررات مربوط به شهر و شهر داری و نیز فن آوری اطلاعات  که هر کدام از ضریب 2 برخوردار می باشند و نیز اگر این دوره نیز مثل دوره گذشته باشد  دارنده گان مدرک دیپلم از دادن آزمون اختصاصی معاف خواهند بود.
برچسب ها: استخدام شهرداری، شهرداری، آزمون، منابع آزمون،
ارسال توسط آزمون شهرداری شهرداری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
امکانات جانبی

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

خرید vpn

قالب وبلاگ